Stamboom Moerman » Jacob VERMEER (1886-1969)

Persoonlijke gegevens Jacob VERMEER 


Gezin van Jacob VERMEER

Hij is getrouwd met Elisabeth Noltee.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1909 te Maasland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Johan VERMEER  1910-1997 
  2. Bastiaantje VERMEER  1910-1937
  3. Huibertje VERMEER  1911-1943 
  4. Marina Clazina VERMEER  1912-1999 
  5. Elisabeth VERMEER  1913-1988
  6. Jacob VERMEER  1914-1981 
  7. (Niet openbaar)
  8. Klazina VERMEER  1918-1993
  9. Dana VERMEER  1919-2002
  10. Johanna VERMEER  1919-1994
  11. (Niet openbaar)
  12. Jacoba VERMEER  1924-1992
  13. (Niet openbaar)


Tijdbalk Jacob VERMEER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob VERMEER


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. cdrom DTB+BS Westland, akte 31
    2. PKCBG
    3. grafsteen
    4. cdrom DTB+BS Westland, akte 7

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 mei 1886 lag rond de 16,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 17%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
      • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
      • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • De temperatuur op 30 april 1909 lag tussen 1,8 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 19,1 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 27 juli » Tweede dag van de Tragische week in Catalonië, een opstand die hardhandig neer wordt geslagen.
      • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
      • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
      • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
    • De temperatuur op 7 februari 1969 lag tussen -1,7 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (27%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Eerste vlucht van de Boeing 747-100.
      • 14 maart » Vladimír Kinder, Slowaaks voetballer
      • 23 mei » De Lauwerszee wordt afgesloten en wordt vanaf nu Lauwersmeer genoemd.
      • 23 mei » De rock-opera Tommy van The Who komt uit.
      • 12 september » Op last van president Nixon hervatten de Amerikanen zware bombardementen op Vietnam.
      • 1 december » In de Verenigde Staten bepaalt voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog een loting wie wordt opgeroepen voor militaire dienst. (In januari 1970 stellen statistici vast dat met de loting is gerommeld.)
    • De temperatuur op 11 februari 1969 lag tussen -8,1 °C en -0,2 °C en was gemiddeld -3,2 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 5,8 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 26 maart » Kerncentrale Dodewaard wordt in gebruik genomen. Koningin Juliana verricht de opening.
      • 19 mei » Helmut Kohl wordt minister-president van de Duitse deelstaat Rijnland-Palts.
      • 5 juni » De Tupolev Tu-144 doorbreekt als eerste passagiersvliegtuig de geluidsbarrière.
      • 21 juli » De Amerikaan Neil Armstrong zet als eerste mens ooit voet op de Maan.
      • 15 oktober » Honderdduizenden mensen nemen deel aan anti-oorlogsdemonstraties tegen de Vietnamoorlog die overal in de Verenigde Staten zijn georganiseerd.
      • 17 november » In Helsinki gaan de SALT I-besprekingen van start.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERMEER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERMEER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERMEER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERMEER (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Moerman is opgesteld door Sietse Vermeer (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sietse Vermeer, "Stamboom Moerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-moerman/I1050.php : benaderd 24 september 2026), "Jacob VERMEER (1886-1969)".