Stamboom Moen » NN van Dolre?

Persoonlijke gegevens NN van Dolre? 


    Gezin van NN van Dolre?

    Zij is getrouwd met Willem III (de Goede) van Avesnes van Holland van Henegouwen.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. J(oh)an (Bastaard) van Dolre  ± 1312-> 1347 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot NN van Dolre??
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van NN van Dolre?


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Dolre?


    De publicatie Stamboom Moen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Fred Moen, "Stamboom Moen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-moen/I4354.php : benaderd 29 december 2025), "NN van Dolre?".