Stamboom Moen » Teun Post (1921-1997)

Persoonlijke gegevens Teun Post 


Gezin van Teun Post

Hij is getrouwd met Alida Apelonia (Alie) Snoek.

Zij zijn getrouwd op 6 juli 1946, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Rob Post  ± 1950-± 2020

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teun Post?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Teun Post

Teun Post
1921-1997

1946
Rob Post
± 1950-± 2020

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stamboom Snoek/Snoeck
  2. Stamboom Snoek/Snoeck

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 april 1921 lag tussen 2,0 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
  • De temperatuur op 6 juli 1946 lag tussen 9,6 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
    • 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
    • 11 april » Instelling van de bisschoppelijke hiërarchie in China door Paus Pius XII met 20 aartsbisdommen en 79 bisdommen.
    • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
    • 21 mei » De KLM begint als eerste luchtvaartmaatschappij op het Europese vasteland een luchtdienst op New York.
    • 18 juni » In Bogota wordt de Colombiaanse voetbalclub Millonarios opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Post

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Post.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Post.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Post (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Moen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fred Moen, "Stamboom Moen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-moen/I4342.php : benaderd 18 februari 2026), "Teun Post (1921-1997)".