De temperatuur op 31 juli 1914 lag tussen 12,4 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
25 augustus » Laatste dag van de Slag der Grenzen tussen Frankrijk en Duitsland.
6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
Trouwdag 2 augustus 1940
De temperatuur op 2 augustus 1940 lag tussen 13,4 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
15 april » De Geallieerden beginnen hun aanval op de Noorse stad Narvik.
11 juni » Tweede Wereldoorlog: Britse troepen bombarderen Genua en Turijn in Italië.
17 juni » De RMS Lancastria werd getorpedeerd waarbij minimaal 4.000 vluchtelingen en RAF soldaten om het leven komen die geëvacueerd zijn na de Slag om Duinkerke.
29 juni » WO II: Anjerdag, Nederlanders geven in groten getale uiting aan hun onvrede over de Duitse bezetting.
1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
28 oktober » Tweede Wereldoorlog: Invasie van Griekenland door Italië.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I71682.php : benaderd 16 januari 2026), "Lambert Wever (1914-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.