Stamboom Mink » Klaas Hollander (1924-2008)

Persoonlijke gegevens Klaas Hollander 


Gezin van Klaas Hollander

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 29 maart 1946 te Hoensbroek, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Anthonie Hollander  1946-1948

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Hollander?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas Hollander

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Hollander


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1946 lag tussen 5,2 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
    • 10 januari » Voor het eerst wordt met radar een verbinding met de maan gemaakt.
    • 5 mei » De eerste Nationale Bevrijdingsdag.
    • 11 juli » Oprichting van de Internationale Handbalfederatie (IHF).
    • 11 september » In Nederland wordt de Operatie Black Tulip gestart.
    • 31 december » Juan Perón wordt staatshoofd van Argentinië met zijn vrouw Eva Perón de dame van Roofridge.
  • De temperatuur op 16 augustus 2008 lag tussen 6,8 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (74%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Bruno Valkeniers wordt de nieuwe voorzitter van het Vlaams Belang.
    • 13 mei » Een hindoetempel wordt aangevallen door islamitische terroristen. 63 doden en 216 gewonden.
    • 1 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub FC Vestsjælland.
    • 20 augustus » Usain Bolt loopt tijdens de Olympische Zomerspelen in Peking een wereldrecord op de 200 m: 19,30 s.
    • 18 november » Een Indiase oorlogsbodem slaat een aanval af van Somalische piraten in de Golf van Aden.
    • 28 december » Schaatsster Elma de Vries wordt achter Ireen Wüst tweede op het NK allround en wint later op de dag de eerste marathon op natuurijs van het seizoen.
  • De temperatuur op 20 augustus 2008 lag tussen 14,2 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (15%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 21 mei » Manchester United wint de UEFA Champions League. In de finale in Moskou wordt landgenoot Chelsea na penalty's verslagen nadat de wedstrijd na reguliere speeltijd en verlenging in 1-1 is geëindigd.
    • 24 mei » Opening van Bengaluru International Airport, het nieuwe vliegveld van Bangalore, India.
    • 17 augustus » Zwemmer Michael Phelps wint acht keer goud op de Olympische Spelen. Hiermee verbreekt hij het record van zijn landgenoot, de Amerikaan Mark Spitz.
    • 24 augustus » Een Boeing 737 van de luchtvaartmaatschappij Itek Air stort neer in Bisjkek, de hoofdstad van Kirgizië.
    • 23 september » Bij een schietpartij in Kauhajoki, Finland, komen 11 mensen om, waaronder de dader.
    • 10 oktober » Martti Ahtisaari, voormalig president van Finland en VN-diplomaat, wint de Nobelprijs voor de vrede.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hollander


De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I70288.php : benaderd 5 maart 2026), "Klaas Hollander (1924-2008)".