Stamboom Mink » Johan van Heemskerck van Beest (1862-1935)

Persoonlijke gegevens Johan van Heemskerck van Beest 

  • Hij is geboren in het jaar 1862.
  • Beroep: generaal-majoor titulair.
  • Hij is overleden in het jaar 1935, hij was toen 73 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 juli 2024.

Gezin van Johan van Heemskerck van Beest

Hij is getrouwd met Cornelie Jeanne van Reede van ter Aa.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan van Heemskerck van Beest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johan van Heemskerck van Beest

Johan van Heemskerck van Beest
1862-1935



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Heemskerck van Beest


De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I66016.php : benaderd 25 januari 2026), "Johan van Heemskerck van Beest (1862-1935)".