Stamboom Mink » Detje Stoffers (1940-2017)

Persoonlijke gegevens Detje Stoffers 

  • Zij is geboren op 11 september 1940 in Emmen.
  • Zij is overleden op 21 september 2017, zij was toen 77 jaar oud.
  • Zij is begraven in Verenigings begraafplaats Bergklooster‎, Bergkloosterweg 92, Zwolle.
  • Een kind van Tale Stoffers en Atsje Luth
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 juli 2024.

Gezin van Detje Stoffers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Detje Stoffers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Detje Stoffers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Detje Stoffers

Albert Luth
1875-1960
Detje Bakker
1876-1965
Tale Stoffers
1912-1969
Atsje Luth
1908-1996

Detje Stoffers
1940-2017


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 september 1940 lag tussen 6,6 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Nazi-Duitsland valt België, Nederland en Luxemburg binnen.
    • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitsland bezet Brussel.
    • 4 juni » Tweede Wereldoorlog: de Duinkerke evacuatie komt tot een einde: Britse troepen evacueren 338.000 troepen uit Duinkerken in Frankrijk. Om het moreel van het land te werven, levert Winston Churchill, alleen aan het House of Commons, zijn beroemde "We shall fight on the beaches" toespraak.
    • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.
    • 11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
    • 28 oktober » Tweede Wereldoorlog: Invasie van Griekenland door Italië.
  • De temperatuur op 21 september 2017 lag tussen 8,9 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (70%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » António Guterres wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties, hij volgt Ban Ki-moon op.
    • 27 maart » Het gemeentebestuur van de Franse stad Angers gaat unaniem akkoord met het voorstel om het Stade Jean-Bouin om te dopen tot Stade Raymond-Kopa als eerbetoon aan de eerder die maand overleden Raymond Kopa.
    • 1 april » In Legoland Deutschland opent LEGO NINJAGO The Ride.
    • 11 april » Vlak voor een Champions League wedstrijd vindt een explosie plaats nadat de spelersbus van Borussia Dortmund richting het stadion wilde vertrekken.
    • 5 juli » Aanhangers van de Venezolaanse president Nicolás Maduro dringen bewapend met knuppels en metalen staven het parlement binnen tijdens een speciale zitting ter gelegenheid van onafhankelijkheidsdag.
    • 8 oktober » Mohamed Salah leidt zijn vaderland Egypte met twee doelpunten tegen Congo (2-1) naar het WK voetbal 2018 in Rusland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stoffers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stoffers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stoffers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stoffers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I63417.php : benaderd 26 januari 2026), "Detje Stoffers (1940-2017)".