Stamboom Mink » Pieter "Piet" Lever (1926-2010)

Persoonlijke gegevens Pieter "Piet" Lever 


Gezin van Pieter "Piet" Lever

Hij is getrouwd met Antje Oosterhuis.

Zij zijn getrouwd op 8 april 1954 te Norg, hij was toen 28 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter "Piet" Lever?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter "Piet" Lever

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Lever

Jakob Dik
1862-1938
Geertje Mulder
± 1863-????
Pieter Lever
1895-1971
Janna Dik
1902-1986

Pieter Lever
1926-2010

1954

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. mensenlinq.nl
  2. Provinciale Drentsche en Asser courant (31-03-1954)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1926 lag tussen -7,8 °C en -4,8 °C en was gemiddeld -6,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
    • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
  • De temperatuur op 8 april 1954 lag tussen -2,1 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (88%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 10 mei » Bill Haley and the Comets brengen Rock Around the Clock uit, de eerste rock-'n-roll-single die op nummer 1 in de hitparades komt te staan.
    • 29 mei » Start van de allereerste Bilderberg-conferentie, die op initiatief van prins Bernhard plaatsvindt in hotel De Bilderberg in de bossen van Oosterbeek bij Arnhem.
    • 5 juni » Encycliek Ecclesiae Fastos van Paus Pius XII over Sint Bonifatius.
    • 17 juli » Herverkiezing van Theodor Heuss als bondspresident van West-Duitsland.
    • 23 augustus » Vliegtuigongeluk in zee bij Bergen (Noord-Holland) met 21 doden tot gevolg.
    • 31 december » Eerste oudejaarsconference van Wim Kan op de Nederlandse radio.
  • De temperatuur op 18 november 2010 lag tussen 4,0 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (20%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 24 januari » De Venezolaanse omroep RCTV en vijf andere kabeltelevisiestations worden afgesloten. De zenders voeren oppositie tegen het bewind van president Hugo Chávez.
    • 25 januari » Na 56 jaar betaald voetbal wordt het faillissement van HFC Haarlem aangevraagd en kort daarop wordt deze uitgesproken.
    • 26 april » Birgit Donker kondigt aan haar functie als hoofdredacteur van NRC Handelsblad per 1 juli neer te leggen.
    • 20 mei » KVRS Waasland - SK Beveren ontstaat uit een fusie tussen Red Star Waasland en KSK Beveren.
    • 23 september » Uit een peiling blijkt dat bijna de helft van de Roemenen vindt dat zij er beter aan toe waren, toen de stalinistische dictator Nicolae Ceaușescu hun land bestuurde.
    • 14 december » Oud-international Gary Speed wordt aangesteld als bondscoach van de nationale voetbalploeg van Wales. Hij volgt John Toshack op.
  • De temperatuur op 25 november 2010 lag tussen 0,1 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » De Olympische Winterspelen in Vancouver worden geopend.
    • 28 april » De Nederlandse voetbalclub SC Veendam vraagt faillissement aan.
    • 22 mei » Air India Express-vlucht 812 stort in India neer. Er vallen 158 doden.
    • 21 juli » Slovenië wordt lid van de OESO.
    • 14 september » Rafael Nadal wint het mannen-enkelspel op de US Open, waarmee hij alle vier grandslamtoernooien ten minste één keer heeft gewonnen.
    • 3 oktober » Duitsland doet zijn laatste herstelbetalingen aan zijn tegenstanders tijdens de Eerste Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lever

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lever.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lever.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lever (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I62312.php : benaderd 14 maart 2026), "Pieter "Piet" Lever (1926-2010)".