Stamboom Mink » Geertje Mulder (1912-2003)

Persoonlijke gegevens Geertje Mulder 


Gezin van Geertje Mulder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Mulder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Mulder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Mulder

Jakob Dik
1862-1938
Geertje Mulder
± 1863-????
Jannes Mulder
1874-1958
Annechien Dik
1885-1969

Geertje Mulder
1912-2003


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 maart 1912 lag tussen 3,9 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 28 januari 2003 lag tussen 4,0 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Zwemmer Pieter van den Hoogenband scherpt in Berlijn zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 1.42,45.
    • 12 september » Opening van de Arena Petrol, een multifunctioneel voetbalstadion in de Sloveense stad Celje, dat aanvankelijk bekendstaat als Športni Park Pod Golovcem.
    • 14 september » In Barcelona prolongeert de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de Europese titel.
    • 15 september » Hestrie Cloete (Zuid-Afrika) en Hicham El Guerrouj (Marokko) worden in Monaco door de IAAF uitgeroepen tot de beste atleten van 2003.
    • 12 oktober » Duitsland wint het vierde WK voetbal voor vrouwen door Zweden in de finale met 2-1 te verslaan.
    • 12 december » Verenigingsbesluit van de Samen-op-Weg kerken (Gereformeerde en Hervormde kerken en de Evangelisch-Lutherse kerk in Nederland) om te komen tot de Protestantse Kerk in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mulder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mulder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mulder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mulder (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I62271.php : benaderd 14 maart 2026), "Geertje Mulder (1912-2003)".