Stamboom Mink » Pieter Buist (1927-2006)

Persoonlijke gegevens Pieter Buist 


Gezin van Pieter Buist

Hij is getrouwd met Sjoerdje van der Molen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Buist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Buist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Buist


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. mensenlinq.nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 januari 1927 lag tussen -0,9 °C en 2,9 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
  • De temperatuur op 17 mei 2006 lag tussen 10,3 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Ireen Wüst wint goud op de 3000 m tijdens de Olympische Spelen in Turijn vóór landgenote Renate Groenewold en de Canadese Cindy Klassen.
    • 27 mei » Aardbeving Java.
    • 29 mei » Aanvang modderstroom van extreme omvang in Sidoarjo op Oost-Java na boring.
    • 21 juni » Servië en Montenegro verliest bij het WK voetbal de laatste wedstrijd als duostaat met 3-2 van Ivoorkust.
    • 16 augustus » Het Servisch voetbalelftal speelt de eerste officiële interland als zelfstandige natie. In een vriendschappelijke interland in Praag wordt met 3-1 gewonnen van Tsjechië.
    • 24 augustus » De IAU past de definitie van planeet aan: Pluto wordt niet langer als planeet erkend.
  • De temperatuur op 22 mei 2006 lag tussen 12,1 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 5,4 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (34%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Wielrenner Floyd Landis wint de eerste editie van de Ronde van Californië.
    • 21 juni » Na 24 jaar te zijn verschenen als Aktueel gaat het weekblad door het leven als Aktueel Sportief en verdwijnt de erotische content vrijwel.
    • 1 juli » Finland neemt het voorzitterschap van de Europese Unie over van Oostenrijk.
    • 28 augustus » In de Turkse badplaats Marmaris vindt een reeks bomaanslagen plaats.
    • 29 oktober » Bij een vliegtuigcrash in Nigeria komen 97 mensen om het leven.
    • 7 december » De UEFA doet een uitspraak over Feyenoord naar aanleiding van Supportersrellen rond AS Nancy-Lorraine - Feyenoord op 30 november 2006.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1925 » Emilio O. Rabasa, Mexicaans politicus, diplomaat en rechtsgeleerde († 2008)
  • 1925 » Danny Arnold, Amerikaans scriptschrijver († 1995)
  • 1928 » Jeanne Moreau, Frans actrice († 2017)
  • 1929 » John Polanyi, Hongaars-Canadees scheikundige en Nobelprijswinnaar
  • 1929 » Robbert Das, Nederlands technisch illustrator, bouwkundig ontwerper en schrijver
  • 1929 » Rudolf Das, Nederlands technisch illustrator, bouwkundig ontwerper en schrijver († 2020)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Buist

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Buist.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Buist.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Buist (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I61922.php : benaderd 30 januari 2026), "Pieter Buist (1927-2006)".