Stamboom Mink » Joke Deurloo (1938-2008)

Persoonlijke gegevens Joke Deurloo 

  • Zij is geboren op 2 maart 1938 in Amsterdam.
  • Zij is overleden op 23 december 2008 in Den Helder, zij was toen 70 jaar oud.
  • Zij is begraven in RK Begraafplaats Sint Jozef, Jan Verfailleweg 20a, den Helder.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 december 2023.

Gezin van Joke Deurloo

Zij is getrouwd met Geert Wessel Hakkenes.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joke Deurloo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joke Deurloo


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 maart 1938 lag tussen 1,8 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 5,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
    • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
    • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
    • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
    • 9 november » (Reichs)kristallnacht, de eerste massale geweldpleging tegen Joden en hun eigendommen in nazi-Duitsland (in de nacht van 9 op 10 november).
    • 10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).
  • De temperatuur op 23 december 2008 lag tussen 1,9 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (16%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Voor het eerst wordt 100 Amerikaanse dollar voor een vat olie geboden.
    • 28 april » In Hong Kong Disneyland wordt de attractie "It's a small world" geopend.
    • 14 mei » De Belgische toptennisster Justine Henin maakt bekend te stoppen met tennis. Zij won 41 toernooien.
    • 23 september » Bij een schietpartij in Kauhajoki, Finland, komen 11 mensen om, waaronder de dader.
    • 26 september » Erik Zabel maakt bekend te stoppen met wielrennen.
    • 3 oktober » Het Amerikaanse Congres neemt het Plan-Paulson aan, een grootscheeps reddingsplan om de financiële crisis van 2008 te bezweren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Deurloo

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Deurloo.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Deurloo.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Deurloo (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I54825.php : benaderd 7 februari 2026), "Joke Deurloo (1938-2008)".