Stamboom Mink » Jakob Bossema (± 1906-)

Persoonlijke gegevens Jakob Bossema 


Gezin van Jakob Bossema

Hij is getrouwd met Renskje Zeeman.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1928 te Eindhoven.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 28 mei 1948 te 's-Hertogenbosch.Bron 2

Oorzaak: Echtscheiding

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jakob Bossema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jakob Bossema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jakob Bossema

Jakob Bossema
± 1906-????

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Nederlandsche staatcourant (15-06-1948)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 april 1928 lag tussen 9,9 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
    • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.

Over de familienaam Bossema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bossema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bossema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bossema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I53131.php : benaderd 15 januari 2026), "Jakob Bossema (± 1906-)".