Stamboom Mink » Henri François de Jonge (± 1861-1934)

Persoonlijke gegevens Henri François de Jonge 

  • Hij is geboren rond 1861.
  • Hij is overleden op 26 oktober 1934 in 's-Gravenhage.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 juli 2023.

Gezin van Henri François de Jonge

Hij is getrouwd met Gerarda Henriette Pouline Conringh Roessingh.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1902 te Doetinchem.


Kind(eren):

  1. de Jonge  1902
  2. Willem Hendrik de Jonge  ± 1903-1903

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henri François de Jonge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henri François de Jonge

Henri François de Jonge
± 1861-1934

1902
de Jonge
1902-1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 april 1902 lag tussen 8,5 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
  • De temperatuur op 26 oktober 1934 lag tussen 9,5 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
    • 15 september » De Nederlandse wielrenners Sam Hoevens, Klaas van Nek jr. en Flip Reijnders komen bij Schoorldam om het leven nadat hun auto in botsing komt met een stoomtram.
    • 19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
    • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1944 » William Temple (63), Anglicaans aartsbisschop van Canterbury
  • 1955 » Arne Eggen (74), Noors componist/organist
  • 1957 » Nikos Kazantzakis (74), Grieks schrijver
  • 1959 » Ernst Fast (78), Zweeds atleet
  • 1964 » Agnes Miegel (85), Duits dichteres en schrijfster
  • 1966 » Alma Cogan (34), Engels zangeres

Over de familienaam De Jonge

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jonge.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jonge.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jonge (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I49168.php : benaderd 6 maart 2026), "Henri François de Jonge (± 1861-1934)".