De temperatuur op 21 juli 1931 lag tussen 8,0 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 10,0 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
28 juni » In Spanje worden na het vertrek van koning Alfons XIII verkiezingen gehouden die door de linkse partijen, de PSOE voorop, worden gewonnen.
11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
Dag van overlijden 16 december 2011
De temperatuur op 16 december 2011 lag tussen 1,6 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 11,0 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
9 mei » Uit handen van Hervé Nzelo-Lembi ontvangt Romelu Lukaku van RSC Anderlecht de Ebbenhouten Schoen, omdat hij verkozen tot beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
29 mei » Alberto Contador wint de wielerronde Ronde van Italië. Beste Nederlander (9e) is verrassend Steven Kruijswijk.
6 augustus » De Nederlandse tennisser Robin Haase wint het ATP-toernooi in Kitzbühel; het is zijn eerste ATP-titel.
20 augustus » Begin van de Slag om Tripoli, een stadsgevecht tijdens de opstand in Libië.
8 september » Een aardbeving met een kracht van 4.5 op de schaal van Richter wordt door een groot deel van Nederland gevoeld. Het epicentrum ligt in het Duitse Goch.
21 december » Scheidsrechter Bas Nijhuis staakt de voetbalbekerwedstrijd AFC Ajax–AZ Alkmaar na een confrontatie tussen een Ajax-supporter en AZ-doelman Esteban Alvarado.
Dag van crematie 22 december 2011
De temperatuur op 22 december 2011 lag tussen 6,2 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 6,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
1 januari » Estland schaft de Estische kroon af en voert de euro in.
14 januari » De Tunesische president Zine El Abidine Ben Ali ontvlucht zijn land na zware onlusten.
29 januari » De Belgische tennisster Kim Clijsters wint voor de eerste maal de Australian Open. Zij verslaat de Chinese Li Na in drie sets: 3-6, 6-3, 6-3.
7 april » In de Efteling wordt de attractie Raveleijn geopend.
8 september » Een aardbeving met een kracht van 4.5 op de schaal van Richter wordt door een groot deel van Nederland gevoeld. Het epicentrum ligt in het Duitse Goch.
28 december » Venezuela is het gevaarlijkste land in Latijns-Amerika met in 2011 al 19.336 vermoorde mensen, omgerekend 53 per dag, aldus de Venezolaanse Misdaadwaarnemers.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I46546.php : benaderd 16 maart 2026), "Jantje Nieuwenweg (1931-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.