De temperatuur op 29 september 2014 lag tussen 11,9 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 5,8 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
21 juni » Mensenrechtenactivist Ales Beliatski, die in 2011 werd veroordeeld tot 4,5 jaar cel, wordt onverwacht vervroegd vrijgelaten door Wit-Rusland.
17 juli » Oprichting van de Indiase voetbalclub Delhi Dynamos FC.
27 juli » De Italiaan Vincenzo Nibali is de eindwinnaar van de Ronde van Frankrijk 2014. De Slowaak Peter Sagan wint de groene trui (sprintklassement) en de Pool Rafał Majka de bolletjestrui, als winnaar van het bergklassement.
4 oktober » Het team van het populaire Britse autoprogramma Top Gear wordt door een boze, stenengooiende menigte uit Argentinië verdreven. De Argentijnen zijn ontzet over een provocerende verwijzing die de programmamakers zouden hebben gemaakt naar de Falkland-oorlog tussen Argentinië en het Verenigd Koninkrijk.
24 november » In de Verenigde Staten beslist een onderzoeksjury om agent Darren Wilson niet te vervolgen voor het doodschieten van Michael Brown in Ferguson afgelopen augustus. De beslissing leidt tot rellen en plunderingen, ondanks de oproep van president Obama om zich neer te leggen bij de uitspraak.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I36216.php : benaderd 22 januari 2026), "Albertje Brinks (-2014)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.