De temperatuur op 19 september 1932 lag tussen 9,0 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
Dag van overlijden 2 januari 2002
De temperatuur op 2 januari 2002 was gemiddeld -2,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
2 februari » Huwelijk van de Nederlandse kroonprins Willem-Alexander met Máxima Zorreguieta.
25 maart » Uitreiking van de Oscars: A Beautiful Mind wordt verkozen tot beste film.
27 maart » De fusie tussen voetbalclubs Daring Leuven, Stade Leuven en Zwarte Duivels Oud-Heverlee is een feit en vanaf dit moment spreekt men enkel nog van Oud-Heverlee Leuven.
3 mei » Nintendo GameCube wordt in Europa uitgebracht voor een prijs van 219 euro. Bij de launch behoorden 20 titels beschikbaar te zijn.
14 juli » Tijdens de viering van de nationale feestdag ontkomt Jacques Chirac aan een moordaanslag op zijn leven.
22 juli » Een aardbeving met de kracht van 4,9 op de schaal van Richter treft de provincie Limburg.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I21608.php : benaderd 12 maart 2026), "Harm Jan Koster (1932-2002)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.