Stamboom Mink » Aaltje "Ali" Veenstra (1951-2015)

Persoonlijke gegevens Aaltje "Ali" Veenstra 


Gezin van Aaltje "Ali" Veenstra

Zij is getrouwd met Fennechienus Mink.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje "Ali" Veenstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Veenstra

Aaltje Veenstra
1951-2015



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1951 lag tussen 12,9 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (22%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 4 januari » China en Noord-Korea nemen de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel in.
    • 18 februari » Joseph Baeten volgt de overleden Petrus Hopmans op als bisschop van Breda.
    • 29 maart » Ethel en Julius Rosenberg worden in de Verenigde Staten schuldig bevonden aan samenzwering tot het plegen van spionage.
    • 17 juli » Prins Boudewijn wordt Koning der Belgen.
    • 18 juli » De Nederlandse wielrenner Wim van Est valt in de Ronde van Frankrijk in de afdaling van de Col d'Aubisque in een ravijn, en moet als leider opgeven.
    • 15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.
  • De temperatuur op 3 augustus 2015 lag tussen 12,4 °C en 30,0 °C en was gemiddeld 21,5 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (84%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 9 januari » De twee verdachten van de aanslag op Charlie Hebdo worden omsingeld en doodgeschoten nadat ze zich in een drukkerij in de Franse gemeente Dammartin-en-Goële hebben verschanst. Vrijwel tegelijkertijd wordt een gijzeling in een joodse supermarkt in Parijs, waarbij vier gegijzelden waren omgebracht, door de politie tot een eind gebracht. Een gijzelnemer komt hierbij om.
    • 28 april » Vanwege de hoge temperaturen in Venezuela hoeven ambtenaren voorlopig alleen nog maar in de ochtend aan de slag. Er is niet genoeg stroom om de hele werkdag de airconditioning te laten draaien.
    • 6 mei » De Nederlandse ontwikkelingshulp aan Benin is per direct opgeschort vanwege een grote fraudezaak. Bij het ministerie van Water in het West-Afrikaanse land is 4 miljoen euro aan ontwikkelingsgeld verdwenen.
    • 13 mei » Chatsoftware Discord (software) wordt uitgebracht
    • 4 augustus » De Amerikaanse vliegtuigmaatschappijen Delta Air Lines, United Airlines en American Airlines stoppen per direct met het vervoeren van delen van leeuwen, luipaarden, buffels, olifanten en neushoorns als jachttrofeeën.
    • 18 december » In Rwanda kiest een overgrote meerderheid van de bevolking voor opheffing van de limiet van twee termijnen voor de president. Daarmee komt de weg vrij voor Paul Kagame om langer aan de macht te blijven, in theorie tot 2034.
  • De temperatuur op 10 augustus 2015 lag tussen 14,7 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 19,8 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 25 februari » De Nederlandse parasnowboarders Bibian Mentel en Chris Vos winnen allebei goud op het onderdeel snowboardcross tijdens het wereldkampioenschap in het Spaanse wintersportdorp La Molina.
    • 8 mei » De Zuid-Afrikaanse politie valt een methodistenkerk in Johannesburg binnen en pakt daar honderden immigranten op.
    • 26 juli » De Brit Chris Froome wint de Ronde van Frankrijk 2015, zijn tweede zege van een Tour de France. In Parijs won de Duitser André Greipel zijn vierde etappe. Robert Gesink en Bauke Mollema eindigden verdienstelijk zesde en zevende.
    • 7 september » RTL Nederland start met haar 5e openbare televisiezender RTL Z
    • 2 december » In San Bernardino vallen bij een schietpartij in een zorgcentrum voor gehandicapten 14 doden.
    • 24 december » Kerstmis en nieuwjaar zijn officieel verboden in Somalië. De minister van Religieuze Zaken, Sheikh Mohamed Kheyrow, draagt het leger op "dergelijke on-islamitische praktijken te voorkomen".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Veenstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veenstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veenstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veenstra (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I20916.php : benaderd 22 januari 2026), "Aaltje "Ali" Veenstra (1951-2015)".