Stamboom Mink » Weija Grietje Koster (1911-1987)

Persoonlijke gegevens Weija Grietje Koster 

  • Zij is geboren op 13 januari 1911 in Emmen.
  • Zij is overleden op 9 maart 1987, zij was toen 76 jaar oud.
    Begraafplaats Selwerderhof Iepenlaan 204 9741 GH Groningen
  • Zij is begraven in Begraafplaats Selwerderhof, Iepenlaan 204, Groningen, Nederland.
  • Een kind van Evert Koster en Alida Bos
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 mei 2022.

Gezin van Weija Grietje Koster

Zij is getrouwd met Aldert Garmt Buikema.

Zij zijn getrouwd op 28 november 1935 te Groningen, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Weija Grietje Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Weija Grietje Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Weija Grietje Koster

Evert Koster
1885-1970
Alida Bos
1880-1935

Weija Grietje Koster
1911-1987

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 januari 1911 lag tussen -4,8 °C en 3,9 °C en was gemiddeld -0,8 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
    • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
    • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
    • 26 oktober » De arts Sun Yat-sen wordt uitgeroepen tot president van de Chinese republiek.
  • De temperatuur op 28 november 1935 lag tussen 3,0 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 13,5 mm neerslag gedurende 8,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
  • De temperatuur op 9 maart 1987 lag tussen -4,5 °C en 3,7 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Ruud Gullit verlaat PSV en gaat naar AC Milan voor 17 miljoen gulden.
    • 25 april » De 22ste editie van Amstel Gold Race wordt gewonnen door de Nederlander Joop Zoetemelk.
    • 22 mei » Gastland Nieuw-Zeeland opent het eerste officiële wereldkampioenschap rugby met een 70-6 overwinning op Italië in het Eden Park-stadion in Auckland.
    • 20 juni » In het Eden Park-stadion in Auckland wint gastland Nieuw-Zeeland het eerste officiële wereldkampioenschap rugby door Frankrijk in de finale met 29-9 te verslaan.
    • 1 juli » De Europese Akte treedt in werking.
    • 14 oktober » Het Nederlands voetbalelftal doet een goede stap op weg naar het EK voetbal 1988 door Polen in Zabrze met 2-0 te verslaan. Ruud Gullit maakt beide doelpunten. PSV'er Berry van Aerle maakt zijn debuut voor Oranje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I17115.php : benaderd 18 januari 2026), "Weija Grietje Koster (1911-1987)".