Stamboom Mink » Louwe Saak (1889-1968)

Persoonlijke gegevens Louwe Saak 


Gezin van Louwe Saak

Hij is getrouwd met Geziena Hilbrink.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1912 te Wildervank, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Saak  1912-1918
  2. Nantje Saak  1913-1918
  3. Adriana Saak  1916-1956 
  4. Jan Saak  1918-1918
  5. Nantje Saak  1920-2006 
  6. (Niet openbaar)
  7. Jan Saak  1926-2008 
  8. Geziena Saak  1931-1932

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louwe Saak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louwe Saak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Louwe Saak

Harm Knevelbaard
± 1834-1911
Jan Saak
1867-1931

Louwe Saak
1889-1968

1912
Jan Saak
1912-1918
Nantje Saak
1913-1918
Adriana Saak
1916-1956
Jan Saak
1918-1918
Nantje Saak
1920-2006
Jan Saak
1926-2008
Geziena Saak
1931-1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 september 1889 lag rond de 9,6 °C. Er was 18 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 18 mei 1912 lag tussen 4,0 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
    • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
  • De temperatuur op 24 maart 1968 lag tussen 7,8 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Alexander Dubček wordt secretaris van de Communistische Partij van Tsjecho-Slowakije.
    • 1 februari » De Zuid-Vietnamese politiechef Nguyễn Ngọc Loan executeert voor het oog van camera's een Vietcongstrijder.
    • 30 mei » Willem van Hanegem maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in het vriendschappelijke duel tegen Schotland (0-0).
    • 5 juni » Robert F. Kennedy wordt neergeschoten in het Ambassador Hotel in Los Angeles door Sirhan Sirhan. Hij overlijdt de volgende dag.
    • 31 juli » De eerste aflevering van de komische serie Dad's Army wordt uitgezonden op de BBC.
    • 31 december » 's Werelds eerste supersonische passagiersvliegtuig, de Tupolev Tu-144, maakt zijn eerste vlucht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Saak

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Saak.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Saak.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Saak (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I16605.php : benaderd 22 februari 2026), "Louwe Saak (1889-1968)".