Stamboom Mink » Sietse Zuur (1927-2009)

Persoonlijke gegevens Sietse Zuur 


Gezin van Sietse Zuur

Hij is getrouwd met Geerdina Lukiena Schrik.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sietse Zuur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sietse Zuur

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sietse Zuur


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 september 1927 lag tussen 10,5 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
  • De temperatuur op 6 september 2009 lag tussen 10,5 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Ahmed Aboutaleb wordt geïnstalleerd als burgemeester van Rotterdam. Hij is de eerste Nederlander met een Marokkaanse achtergrond die dit ambt bekleedt.
    • 11 januari » Schaatser Sven Kramer wordt eerste op het EK Allround in Heerenveen.
    • 15 april » De Italiaanse wielrenner Alessandro Petacchi wint de Scheldeprijs.
    • 3 juni » Twaalf Nederlanders zitten vast in Bolivia. Zij behoren tot een grotere groep buitenlanders die wordt vastgehouden door inwoners van het plaatsje Uyuni. De gijzelnemers eisen dat in hun stad een asfaltweg wordt aangelegd.
    • 5 juli » De schat van Staffordshire wordt ontdekt nabij de stad Lichfield.
    • 11 oktober » Heiligverklaring Pater Damiaan.
  • De temperatuur op 5 september 2009 lag tussen 13,1 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 8,2 uur zonneschijn (61%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » Mbark Boussoufa van RSC Anderlecht wint voor de tweede keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Eerste klasse A.
    • 19 juli » Mauricio Baldivieso debuteert op 12-jarige leeftijd voor Club Aurora in de Liga de Fútbol Profesional Boliviano. De zoon van oud-international Julio César Baldivieso is daarmee de jongste debutant ooit op het hoogste voetbalniveau.
    • 31 juli » In het Noorse gedeelte van het Skagerrak dreigt een milieuramp als gevolg van de gestrande Chinese handysize bulkcarrier Full City.
    • 9 oktober » Barack Obama, voormalig lid van de Senaat als vertegenwoordiger van de staat Illinois en voormalig president van de Verenigde Staten, wint de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 11 oktober » Heiligverklaring Pater Damiaan.
    • 11 december » FG DJ Radio start met uitzenden in Antwerpen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2007 » Luciano Pavarotti (71), Italiaans operazanger
  • 2008 » Anita Page (98), Amerikaans actrice
  • 2008 » Jan Potharst (90), Nederlands voetballer en sportbestuurder
  • 2009 » Sim (83), Frans acteur
  • 2009 » Vanja Drach (77), Kroatisch acteur
  • 2010 » Marius Soetendal (88), Nederlands politicus en burgemeester

Over de familienaam Zuur

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zuur.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zuur.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zuur (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I15561.php : benaderd 16 januari 2026), "Sietse Zuur (1927-2009)".