Stamboom Mink » Arendiena "Dientje" Trip (1921-2014)

Persoonlijke gegevens Arendiena "Dientje" Trip 

  • Roepnaam is Dientje.
  • Zij is geboren op 19 april 1921 in Alteveer (Onstwedde).Bron 1
    Tijdstip: 18:00
  • Registratie van geboorte op 20 april 1921.Bron 1
  • Beroepen:
    • Landarbeidster.
    • Melkboerin.
      Arendina hielp mee in het bedrijf van haar echtgenoot J.J. Koster
    • schoonmaakster.
      Heeft het gemeentehuis (Stadskanaal) schoongemaakt
  • Woonachtig:
  • Zij is overleden op 19 oktober 2014 in Stadskanaal, zij was toen 93 jaar oud.Bron 2
    Dientje was met een ambulance naar het Refaja Ziekenhuis in Stadskanaal gebracht daar hebben we haar meerdere keren bezocht onder het motto dat oma snel weer naar huis ging. Maar op een dag werden we gebeld door Lubbert Wubs dat we daar waren geweest die middag maar dat ze zieker was dan dat we dachten en dat oma darmkanker had en kwam te overlijden. Daarover waren we best wel aangeslagen en nog de zelfde avond (18 oktober) werd er gebeld dat kinderen en kleinkinderen over moesten komen.

    Dientje is die nacht overleden op 19 oktober (op de verjaardag van haar kleinzoon Ron Wubs).

    Dientje is overleden in het Refaja Ziekenhuis (Boerhavestraat 1 Stadskanaal)
  • Zij is begraven op 24 oktober 2014 in NH Begraafplaats Oosterkadekerk, Kerkhofwijk 8, Stadskanaal.Bron 3
  • Een kind van Roelof Trip en Geertje Hagedoorn
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 juli 2023.

Gezin van Arendiena "Dientje" Trip

Zij is getrouwd met Johannes Jacobus Koster.

Toestemming voor het huwelijk is 19 oktober 1946 verkregen.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1947 te Onstwedde, zij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Roelof Koster  1950-2008 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arendiena "Dientje" Trip?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arendiena "Dientje" Trip

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arendiena Trip

Abraham Trip
1856-1930
Geertje Niks
1854-1957
Jan Hagedoorn
1861-1933
Roelof Trip
1886-1973

Arendiena Trip
1921-2014

1947
Roelof Koster
1950-2008

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Rouwkaart
  3. Rouwkaart, Online-Begraafplaatsen.nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 april 1921 was gemiddeld 5,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 10,8 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
  • De temperatuur op 2 augustus 1947 lag tussen 10,9 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In Duitsland verschijnt de eerste editie van weekblad Der Spiegel.
    • 21 februari » Edwin Land demonstreert de eerste instant fotocamera, de Polaroid Land Camera geheten.
    • 8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
    • 25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.
    • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
    • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.
  • De temperatuur op 19 oktober 2014 lag tussen 14,8 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » De vulkaan Sinabung op Sumatra barst uit met tientallen doden en gewonden als gevolg. Ruim 20.000 mensen worden geëvacueerd.
    • 15 februari » In Donetsk haalt de Fransman Renaud Lavillenie bij het indoor polsstokhoogspringen een hoogte van 6,16 meter en verbreekt daarmee het 21 jaar oude wereldrecord van Sergey Bubka.
    • 13 maart » In Rotterdam wordt na een jarenlange verbouwing het vernieuwde Station Rotterdam Centraal geopend door koning Willem-Alexander.
    • 1 april » In Phantasialand opent Chiapas.
    • 11 april » Het bisdom Roermond erkent dat bisschop Joannes Gijsen (1932-2013) zich heeft schuldig gemaakt aan seksueel misbruik van minderjarigen.
    • 4 september » Zuid-Afrika heeft de dalai lama, de geestelijk leider van de Tibetanen, voor de derde keer in vijf jaar een visum geweigerd.
  • De temperatuur op 24 oktober 2014 lag tussen 10,8 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 22 januari » In Montreux (Zwitserland) is na drie jaar burgeroorlog een vredesconferentie begonnen over Syrië.
    • 3 mei » Roda JC Kerkrade degradeert voor het eerst in zijn historie uit de Eredivisie (mannenvoetbal). Hoofdtrainer Jon Dahl Tomasson wordt een kleine maand daarna ontslagen.
    • 22 mei » De Nederlandse darter Raymond van Barneveld wint de Premier League Darts 2014 door in de finale met 10-6 te winnen van zijn landgenoot Michael van Gerwen.
    • 30 juli » Minstens 30 mensen komen om en meer dan 150 personen zijn vermist na een aardverschuiving in het Indiase dorp Malin in het district Poona in het westen van het land.
    • 19 augustus » Door de islamistische terreurbeweging IS wordt een video naar buiten gebracht waarop de onthoofding is te zien van de Amerikaanse persfotograaf James Foley als vergelding voor de bombardementen door het Amerikaanse leger op stellingen van IS in Noord-Irak. Op de video wordt ook Steven Sotloff getoond als mogelijk het nieuwe slachtoffer.
    • 26 oktober » In Attractiepark Toverland wordt de attractie Woudracer gesloten om op termijn afgebroken te worden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Trip

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Trip.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Trip.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Trip (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I13347.php : benaderd 14 januari 2026), "Arendiena "Dientje" Trip (1921-2014)".