Stamboom Mink » Hendrik Stik (± 1876-1950)

Persoonlijke gegevens Hendrik Stik 


Gezin van Hendrik Stik

(1) Hij is getrouwd met Willemtje Kleinman.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Geertje Stik  1909- 


(2) Hij is getrouwd met Eeneke Busscher.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jurrendina Bust  1911-2001 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Stik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Stik

Hendrik Stik
± 1876-1950

(1) 
Geertje Stik
1909-????
(2) 


Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 december 1950 lag tussen -4,4 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Nederland en Frankrijk tekenen binnen het kader van het Vijfmogendhedenverdrag een verdrag van Sociale Verzekering.
    • 26 januari » Landverrader Anton van der Waals wordt terechtgesteld.
    • 20 mei » Jacques Brel huwt Thérèse Michielsen.
    • 30 mei » De tweede regeerperiode van koning Norodom Sihanouk loopt af.
    • 1 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Austria Salzburg.
    • 11 december » Een gerechtshof in Singapore wijst ook in hoger beroep het 13-jarige meisje Bertha Hertogh toe aan haar ouders uit Bergen op Zoom. Na de uitspraak breken hevige rellen uit, waarbij 18 doden vallen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stik

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stik.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stik.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stik (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I12966.php : benaderd 1 maart 2026), "Hendrik Stik (± 1876-1950)".