Stamboom Mink » Jan Pomp (1963-2015)

Persoonlijke gegevens Jan Pomp 


Gezin van Jan Pomp

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Pomp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Pomp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Pomp

Jan Pomp
1872-1956
Arendje Niks
1882-1952
Sieme Pomp
1913-1995
Jantien Klok
1917-1996

Jan Pomp
1963-2015


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1963 lag tussen 12,8 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 20 april » De NCRV-televisie zendt voor het eerst de serie I love Lucy van Lucille Ball uit.
    • 24 juni » Demonstratie van de eerste videorecorder, in de studio's van de BBC.
    • 26 juni » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Universidad Católica.
    • 26 juli » Een hevige aardbeving treft de Zuidslavische stad Skopje.
    • 26 oktober » De AVRO zendt voor het eerst het tv-spelletje Wie van de Drie uit.
    • 17 november » Opening van de Europabrücke, een brug van 777 meter en een spanwijdte van 657 meter over het Wipptal ten zuiden van Innsbruck in Oostenrijk (Tirol).
  • De temperatuur op 4 september 2015 lag tussen 11,6 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 41,1 mm neerslag gedurende 11,9 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 5 juni » Justitie in Roemenië begint een onderzoek naar premier Victor Ponta. Hij wordt verdacht van een reeks misdrijven, waaronder witwassen, belastingontduiking en valsheid in geschrifte.
    • 26 juni » Bij terroristische aanslagen in de buurt van Lyon, op het strand van Tunesië bij Sousse en in Koeweit vallen in totaal minstens 67 doden.
    • 9 juli » Paus Franciscus biedt bij zijn bezoek aan Bolivia excuses aan voor de wandaden van de Rooms-Katholieke Kerk tijdens de kolonisatie van Amerika en roept op tot een sociale beweging die het "nieuwe kolonialisme" zou vernietigen, dat ongelijkheid, materialisme en uitbuiting voedt.
    • 2 augustus » PSV wint de Johan Cruijff Schaal na een 3-0 zege op FC Groningen.
    • 11 oktober » De Wit-Russische leider Alexander Loekasjenko wint de presidentsverkiezingen.
    • 1 november » Minstens vijftien mensen, onder wie zeker één parlementariër en een generaal, worden gedood bij een aanval op een populair hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pomp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pomp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pomp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pomp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Mink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Mink, "Stamboom Mink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mink/I11217.php : benaderd 20 januari 2026), "Jan Pomp (1963-2015)".