Stamboom Mijjer » Margaretha Jans van de Broek (1605-1693)

Persoonlijke gegevens Margaretha Jans van de Broek 


Gezin van Margaretha Jans van de Broek

Zij is getrouwd met Johannes Silvius.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Nicolaus Silvius  1638-1700 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Jans van de Broek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha van de Broek

Margaretha van de Broek
1605-1693



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Broek


De publicatie Stamboom Mijjer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cor Blommers, "Stamboom Mijjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mijjer/I2254.php : benaderd 1 januari 2026), "Margaretha Jans van de Broek (1605-1693)".