Stamboom Michiels » Frans van de Putte

Persoonlijke gegevens Frans van de Putte 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 maart 2009.

Gezin van Frans van de Putte

Hij had een relatie met Maria Antonia Lamon.


Kind(eren):

  1. Camil van de Putte  1857-????
  2. Leo van de Putte  1861-1901
  3. Elvire van de Putte  1863-1881

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans van de Putte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Frans van de Putte

Frans van de Putte
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Putte


De publicatie Stamboom Michiels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
C. Michiels, "Stamboom Michiels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michiels/I671.php : benaderd 16 januari 2026), "Frans van de Putte".