De temperatuur op 10 november 1914 lag tussen 6,6 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
30 juli » Mobilisatie Rusland
3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
Dag van overlijden 3 februari 1985
De temperatuur op 3 februari 1985 lag tussen -0.1 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 5,5 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
19 februari » Na een motordefect valt China Airlines-vlucht 006 ruim 9 kilometer naar beneden voordat de piloten het vliegtuig weer onder controle krijgen.
25 april » De verlenging van de Rotterdamse metro naar Spijkenisse wordt geopend.
9 mei » Het Boliviaanse kabinet treedt af zodat president Hernán Siles zijn regering kan reorganiseren.
25 mei » Paus Johannes Paulus II creëert 28 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Ad Simonis en de Belgische curieprelaat Jean Jérôme Hamer.
25 juli » Acteur Rock Hudson maakt bekend dat hij aan aids lijdt.
3 oktober » De spaceshuttle Atlantis wordt voor het eerst gelanceerd.
Dag van begraven 9 februari 1985
De temperatuur op 9 februari 1985 lag tussen -6.6 °C en -3 °C en was gemiddeld -4.1 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
31 januari » Benoeming van Johannes ter Schure tot bisschop van Bisdom 's-Hertogenbosch.
25 april » De verlenging van de Rotterdamse metro naar Spijkenisse wordt geopend.
6 juni » FC Utrecht wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de KNVB-beker. Op eigen veld is de ploeg met 1-0 te sterk voor Helmond Sport. John van Loen maakt in de verlenging het enige doelpunt van de wedstrijd.
8 september » Paus Johannes Paulus II brengt een eendaags bezoek aan Liechtenstein.
13 oktober » In België zijn er provincieraadsverkiezingen.
20 oktober » In het vijftiende seizoen van het bestaan behaalt FC Utrecht de eerste overwinning op AFC Ajax. In Stadion Galgenwaard wordt het 1-0 door een doelpunt van John van Loen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I9344.php : benaderd 10 mei 2025), "Magdalena Maria de Bruycker (1914-1985)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.