Stamboom Jacobs » Martina Vesters (1906-)

Persoonlijke gegevens Martina Vesters 


Gezin van Martina Vesters

Zij is getrouwd met Antonius Verkampen.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1941 te Uden, zij was toen 34 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martina Vesters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martina Vesters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martina Vesters


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1906 lag tussen 11,6 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 9,2 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
  • De temperatuur op 9 mei 1941 lag tussen -0,8 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Amerikaans president F.D. Roosevelt spreekt zijn Four Freedoms-speech uit.
    • 9 maart » De Duitse bezetters ontbinden alle Nederlandse omroepen; de Rijksradio Omroep, ook wel de Nederlandsche Omroep genoemd, kwam ervoor in de plaats.
    • 13 maart » Vijftien leden van het Geuzenverzet en drie communistische Februaristakers worden op de Waalsdorpervlakte door de nazi's geëxecuteerd.
    • 14 maart » Wolfgang Petersen, Duits filmregisseur
    • 25 maart » Joegoslavië sluit zich aan bij de asmogendheden; twee dagen later verlaat het land de As alweer.
    • 28 november » De Nederlandse onderzeeboot O 21 onder commando van Ltz I J.F. van Dulm brengt in de Golf van Cagliari de Duitse onderzeeboot U 95 tot zinken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Maurits Cornelis Escher, Nederlands grafisch kunstenaar († 1972)
  • 1904 » Ralph Bellamy, Amerikaans acteur († 1991)
  • 1907 » Charles Eames, Amerikaans ontwerper en architect († 1978)
  • 1910 » H. Owen Reed, Amerikaans componist, muziekpedagoog, musicoloog en dirigent († 2014)
  • 1912 » Myron Fohr, Amerikaans autocoureur († 1994)
  • 1913 » Lode Claes, Belgisch journalist en politicus († 1997)

Over de familienaam Vesters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vesters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vesters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vesters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I90815.php : benaderd 14 maart 2026), "Martina Vesters (1906-)".