Stamboom Jacobs » Cornelis Albertus Koster (1900-1900)

Persoonlijke gegevens Cornelis Albertus Koster 


Gezin van Cornelis Albertus Koster

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Albertus Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Albertus Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Albertus Koster

Jan Koster
1871-1938
Lutina Posma
1876-????

Cornelis Albertus Koster
1900-1900


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 februari 1900 lag rond de -2,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
    • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
    • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
    • 12 december » US Steel wordt opgericht.
  • De temperatuur op 4 juni 1900 lag rond de 18,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
    • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1897 » Willy Schootemeijer, Nederlands componist en musicus († 1953)
  • 1898 » Fien de la Mar, Nederlands actrice en cabaretière († 1965)
  • 1900 » Józef Kowalski, oudste man van Polen en de laatste Pools-Russische oorlogsveteraan († 2013)
  • 1901 » Jascha Heifetz, Joods-Amerikaans violist († 1987)
  • 1902 » John Tonkin, 20 premier van West-Australië († 1995)
  • 1902 » Josep Samitier, Spaans voetballer en voetbaltrainer († 1972)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I90621.php : benaderd 21 januari 2026), "Cornelis Albertus Koster (1900-1900)".