Stamboom Jacobs » Eke Nieuwhof (1919-)

Persoonlijke gegevens Eke Nieuwhof 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Eke Nieuwhof

Zij is getrouwd met Nanno Jager.

Zij zijn getrouwd op 16 september 1942 te Vlagtwedde, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eke Nieuwhof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eke Nieuwhof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eke Nieuwhof

Antje Walburg
1889-????

Eke Nieuwhof
1919-????

1942

Nanno Jager
1914-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 september 1942 lag tussen 10,4 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 0.6 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De Slag in de Javazee vond plaats waarbij de schout-bij-nacht Karel Doorman op 28 februari 1942 om het leven kwam.
    • 17 maart » In het vernietigingskamp Bełżec worden de eerste Joden systematisch vergast.
    • 24 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Nacional Potosí.
    • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
    • 12 november » De Slag om Guadalcanal begint.
    • 12 november » Het Britse Achtste Leger onder generaal en later veldmaarschalk Bernard Montgomery neemt Tobroek in.

Over de familienaam Nieuwhof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nieuwhof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nieuwhof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nieuwhof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I79987.php : benaderd 9 mei 2025), "Eke Nieuwhof (1919-)".