Stamboom Jacobs » Emilia cornelia Nelemans (1911-2005)

Persoonlijke gegevens Emilia cornelia Nelemans 


Gezin van Emilia cornelia Nelemans

Zij is getrouwd met Franciscus Adrianus Maria van den Thillart.

Toestemming voor het huwelijk is 10 augustus 1940 verkregen te Zundert.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1940 te Zundert, zij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Antonius Martinus Adrianus van den Thillart was hierbij getuige.
Antonius Adrianus Nelemans was hierbij getuige.

Kind(eren):

  1. Nn van den Thillart  1947-1947

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emilia cornelia Nelemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emilia cornelia Nelemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksregister 1940, archiefnummer raw - 1352, Archief van de gemeente Zundert, 1928-1966, inventarisnummer 1257, aktenummer 29

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 december 1911 lag tussen 0,1 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
    • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
    • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
    • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
  • De temperatuur op 29 augustus 1940 lag tussen 5,4 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitsland bezet Brussel.
    • 1 juni » In Nederland treedt de distributie van verschillende artikelen in werking.
    • 10 juli » Begin van de slag om Engeland.
    • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.
    • 18 november » Adolf Hitler en de Italiaanse minister van Buitenlandse Zaken Galeazzo Ciano bespreken de rampzalig verlopen invasie van Griekenland door Benito Mussolini.
    • 26 november » Rudolph Cleveringa, decaan van de Juridische Faculteit van de universiteit van Leiden, protesteert in een openbare rede tegen het door de Duitse bezettingsautoriteiten aangezegde ontslag van zijn joodse collega prof. E.M. Meijers.
  • De temperatuur op 4 oktober 2005 lag tussen 7,8 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Televisiezender Jetix start in Nederland.
    • 29 mei » De Europese Grondwet wordt bij een referendum door de Franse kiezers bij een opkomst van meer dan 70% verworpen: 55% tegen, 45% voor.
    • 28 augustus » In de Amsterdam ArenA wint Feyenoord de honderdste editie van Ajax-Feyenoord door de Amsterdamse voetbalclub Ajax met 1-2 te verslaan.
    • 15 november » Louis Sévèke, Nijmeegs politiek activist, journalist en publicist wordt vermoord in het centrum van Nijmegen.
    • 25 november » De Noord-Ierse voetballegende George Best overlijdt in een Londense kliniek op 59-jarige leeftijd.
    • 24 december » Opening van Plopsa Indoor Hasselt in Hasselt. Het is het tweede Plopsa-park.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nelemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nelemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nelemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nelemans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I78318.php : benaderd 24 januari 2026), "Emilia cornelia Nelemans (1911-2005)".