Stamboom Jacobs » Johanna Twinkler (????-1989)

Persoonlijke gegevens Johanna Twinkler 

  • Hij is overleden op 18 maart 1989 in Enschede.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 januari 2021.

Gezin van Johanna Twinkler

Hij is getrouwd met Jantje Walda.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1941 te Emmen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Twinkler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1989 lag tussen -2.8 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 15 april » Op het Plein van de Hemelse Vrede in Peking begint een studentenopstand.
    • 17 juli » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Splash Mountain geopend.
    • 2 augustus » NASA bevestigt de ontdekking van nog drie manen rond Neptunus door de Voyager 2.
    • 2 oktober » RTL-Véronique (het latere RTL 4) gaat van start.
    • 30 oktober » Het Colombiaans voetbalelftal plaatst zich voor de tweede keer voor de WK-eindronde door Israël in het tweede play-offduel op 0-0 te houden in Tel Aviv. Vijftien dagen eerder hadden de Zuid-Amerikanen op eigen veld met 1-0 gewonnen door een doelpunt van Albeiro Usuriaga.
    • 17 november » In Tsjecho-Slowakije begint de Fluwelen Revolutie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Twinkler

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Twinkler.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Twinkler.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Twinkler (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I73961.php : benaderd 10 mei 2025), "Johanna Twinkler (????-1989)".