De temperatuur op 31 januari 1939 lag tussen -3.3 °C en 2,9 °C en was gemiddeld -1.4 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
14 maart » Gesteund door Adolf Hitler roepen Slowaakse separatisten de onafhankelijkheid uit van Slowakije, die een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
6 september » Tweede Wereldoorlog: Zuid-Afrika verklaart de oorlog aan Duitsland.
28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
31 oktober » Een Vlaams actiecomité publiceert het manifest 'Vrede door neutraliteit' dat, zoals de titel al zegt, de stelling verdedigt dat alleen een consequente neutraliteitspolitiek België uit de oorlog kan houden.
Trouwdag 21 oktober 1967
De temperatuur op 21 oktober 1967 lag tussen 11,5 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
14 januari » In Togo trekt het leger de macht naar zich toe en wordt generaal Étienne Eyadéma president en minister van Defensie.
12 februari » Kees Verkerk wordt in Oslo wereldkampioen hardrijden op de schaats.
22 februari » Soeharto neemt in Indonesië de macht over van Soekarno.
30 mei » Egypte en Jordanië tekenen een tweezijdig defensieverdrag.
21 september » De kleurentelevisie wordt voor de eerste keer aan het grote publiek getoond tijdens de elektronicabeurs Firato in Amsterdam.
17 december » Bisschopswijding van Hubertus Ernst, Nederlands bisschop van Breda.
Dag van overlijden 25 mei 2001
De temperatuur op 25 mei 2001 lag tussen 7,3 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 15,2 uur zonneschijn (94%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
26 januari » Aardbeving in de Indiase deelstaat Gujarat, waarbij ongeveer 20.000 doden vallen en 167.000 mensen gewond raken.
9 maart » Schaatsster Andrea Nuyt verbetert in Salt Lake City haar eigen Nederlands record op de 500 meter (38,15 seconden) en zet een tijd van 37,98 op de klokken.
30 april » Na afloop van Koninginnedag in Amsterdam breken rellen uit rond het Centraal Station. Dit gebeurt nadat alle treinverkeer stil komt te liggen en tienduizenden passagiers stranden.
28 juni » Slobodan Milošević wordt uitgeleverd aan het Joegoslavië-tribunaal.
23 oktober » Het Ierse Republikeinse Leger belooft zich te ontwapenen.
14 december » Zwemmer Pieter van den Hoogenband brengt bij de EK kortebaan (25 meter) in Antwerpen het Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) op 1.42,46. Bij datzelfde toernooi verbetert Thomas Rupprath het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag kortebaan: 50,26.
Dag van begraven 28 mei 2001
De temperatuur op 28 mei 2001 lag tussen 15,5 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I62660.php : benaderd 30 april 2025), "Johannes Gerard Petrus Werkhoven (1939-2001)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.