Stamboom Jacobs » Eempien Vording (1899-????)

Persoonlijke gegevens Eempien Vording 


Gezin van Eempien Vording

Zij is getrouwd met Egbert Kruize.

Zij zijn getrouwd op 12 februari 1921 te Emmen, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Kruize  1925-1926

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eempien Vording?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eempien Vording

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eempien Vording

Jan Vording
1840-1884
Dina Lanting
1849-1877
Jan Vording
1871-1940

Eempien Vording
1899-????

1921

Egbert Kruize
1894-????

Jan Kruize
1925-1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juli 1899 lag rond de 19,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 12 februari 1921 lag tussen -1,5 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
    • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
    • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vording

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vording.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vording.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vording (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I60603.php : benaderd 20 januari 2026), "Eempien Vording (1899-????)".