Stamboom Jacobs » Johanna Elisabeth Sophie Boelen (1918-2002)

Persoonlijke gegevens Johanna Elisabeth Sophie Boelen 


Gezin van Johanna Elisabeth Sophie Boelen

(1) Zij is getrouwd met Jaap Schouten.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan Boelen  1939- 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Elisabeth Sophie Boelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Elisabeth Sophie Boelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Elisabeth Sophie Boelen

Jannes Boelen
1849-????
Elizabeth Gorter
± 1851-????
Jan Boelen
1886-????

Johanna Elisabeth Sophie Boelen
1918-2002

(1) 


Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1918 lag tussen -0,6 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
    • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
    • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
    • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
    • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
    • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
  • De temperatuur op 23 februari 2002 lag tussen 1,0 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (40%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Overbrenging van het stoffelijk overschot van kardinaal Stefano Borgia (1731-1804) van Lyon naar zijn geboorteplaats Velletri.
    • 24 mei » George W. Bush en Vladimir Poetin tekenen een ontwapeningsakkoord.
    • 28 mei » Bert De Graeve neemt ontslag als gedelegeerd bestuurder bij de VRT.
    • 12 oktober » Een bomaanslag op twee discotheken in de badplaats Kuta op Bali zorgt voor ruim 190 doden onder wie veel westerse toeristen.
    • 22 oktober » Herman Heinsbroek richt een eigen partij op, de Lijst Nieuwe Politiek (LNP).
    • 2 december » Uit het Museon in Den Haag worden diamanten en juwelen gestolen. Deze hebben samen een waarde van enkele miljoenen euro's.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boelen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boelen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boelen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boelen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I5735.php : benaderd 25 februari 2026), "Johanna Elisabeth Sophie Boelen (1918-2002)".