Stamboom Jacobs » Willem Hendrik Tijmes (1900-)

Persoonlijke gegevens Willem Hendrik Tijmes 


Gezin van Willem Hendrik Tijmes

Hij is getrouwd met Geertje Wams.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1931 te Vlagtwedde Groningen Nederland, hij was toen 31 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Hendrik Tijmes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Hendrik Tijmes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Hendrik Tijmes

Geert Boelen
1824-1907

Willem Hendrik Tijmes
1900-????

1931

Geertje Wams
1907-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 december 1900 lag rond de -1,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
  • De temperatuur op 24 december 1931 lag tussen -1,2 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 3,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
    • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
    • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tijmes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tijmes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tijmes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tijmes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I55879.php : benaderd 7 januari 2026), "Willem Hendrik Tijmes (1900-)".