Stamboom Jacobs » Hendrik Schepers (1821-1908)

Persoonlijke gegevens Hendrik Schepers 

  • Hij is geboren in het jaar 1821 in Borger.
  • Beroep: landbouwer.
  • Hij is overleden op 18 februari 1908 in Emmen, hij was toen 87 jaar oud.
    akte nr 68
  • Registratie van overlijden op 19 februari 1908.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 maart 2010.

Gezin van Hendrik Schepers

Hij is getrouwd met Henderkien Middeljans.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Ochien Schepers  1849-1912 
  2. Henderika Schepers  1851-1883
  3. Grietje Schepers  1853-1883 
  4. Lammechien Schepers  1855-1916 
  5. Henderkien Schepers  1857-1933 
  6. Hendrik Schepers  1860-1936
  7. Jantina Schepers  1862-1863
  8. Jantina Schepers  1867-1872

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Schepers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Schepers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 februari 1908 lag tussen 3,2 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 2,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
    • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schepers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schepers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schepers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schepers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I50227.php : benaderd 9 mei 2025), "Hendrik Schepers (1821-1908)".