Stamboom Jacobs » Wilhelmina Reuvers (1899-1985)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Reuvers 

Is geassocieerd met doop van Jacqueline Hubertine Wilhelmina Maria "Jacqueline" Jacobs.

Gezin van Wilhelmina Reuvers

(1) Zij is getrouwd met Petrus Jacobus Veeken.

Toestemming voor het huwelijk is 27 oktober 1923 verkregen te Klundert.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1923 te Klundert, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Gebeurtenis gedeeld met Cornelis van de Ree (getuige), Cornelis Markus van der Mast (getuige)

Kind(eren):

  1. Jacoba Veeken  1927-


(2) Zij is getrouwd met Franciscus Sannen.

Toestemming voor het huwelijk is 6 mei 1944 verkregen.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1944 te Standdaarbuiten, zij was toen 44 jaar oud.

Gebeurtenis gedeeld met Petrus Gerardus Deckers (getuige), Cornelis "Nil" Reuvers (getuige)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Reuvers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Reuvers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Reuvers

Wilhelmina Reuvers
1899-1985

(1) 1923
Jacoba Veeken
1927-????
(2) 1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. akte nr 32

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 juli 1899 lag rond de 21,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 25 mei 1944 lag tussen 10,1 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 1 augustus » Anne Frank schrijft voor het laatst in haar dagboek.
    • 1 augustus » In Warschau, Polen breekt de Opstand van Warschau uit tegen de Duitse bezetters.
    • 7 september » Bij Vlissingen woedt de hevigste storm ooit in Nederland gemeten; meer dan een uur windkracht 12 met een gemiddelde snelheid van 122km/h.
    • 12 september » In Limburg begint de bevrijding van Nederland. Noorbeek wordt als eerste gemeente van Nederland bevrijd door de geallieerden.
    • 21 september » De Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade landt bij Driel in het kader van Operatie Market Garden.
    • 31 december » Tweede Wereldoorlog: Hongarije verklaart Duitsland de oorlog.
  • De temperatuur op 4 juni 1985 lag tussen 11,2 °C en 29,5 °C en was gemiddeld 21,8 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 13,7 uur zonneschijn (83%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De musical Annie wordt voor de 2377e en laatste keer opgevoerd op Broadway.
    • 10 juli » De Rainbow Warrior, het schip van Greenpeace, wordt door de Franse geheime dienst met twee landmijnen tot zinken gebracht in de haven van Auckland (Nieuw-Zeeland).
    • 13 juli » Het wereldwijde popspektakel Live Aid wordt gehouden in Londen en Philadelphia.
    • 22 september » Eerste uitzending van het VPRO-buitenlandprogramma Diogenes.
    • 20 november » België verliest van Nederland met 2-1, maar plaatst zich desondanks voor de eindronde van het wereldkampioenschap voetbal in Mexico dankzij een rake kopbal vijf minuten voor tijd van Georges Grün en de 1-0 thuiszege.
    • 12 december » Een DC-8 van Arrow Air stort neer na het opstijgen in Gander op Newfoundland, waarbij 256 personen omkomen, onder wie 248 leden van de 101st Airborne Division van de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Reuvers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reuvers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reuvers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reuvers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I47444.php : benaderd 30 april 2025), "Wilhelmina Reuvers (1899-1985)".