Stamboom Jacobs » Jan Rengers (1895-????)

Persoonlijke gegevens Jan Rengers 


Gezin van Jan Rengers

Hij is getrouwd met Johanna Ottens.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1920 te Emmen, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Rengers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Rengers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Rengers

Harm Rengers
1839-1918
Jan Mulder
1851-????
Lucas Rengers
1875-????

Jan Rengers
1895-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 mei 1920 lag tussen 3,3 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.

Over de familienaam Rengers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rengers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rengers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rengers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I46864.php : benaderd 10 januari 2026), "Jan Rengers (1895-????)".