Stamboom Jacobs » Bernard Anna Jan Antoon van Randwijk (1911-)

Persoonlijke gegevens Bernard Anna Jan Antoon van Randwijk 


Gezin van Bernard Anna Jan Antoon van Randwijk

(1) Hij is getrouwd met Anna Maria Clasina van de Poel.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1936 te Utrecht, hij was toen 25 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Viera Pascu.

Toestemming voor het huwelijk is 1 oktober 1938 verkregen te Utrecht.

Zij zijn getrouwd op 19 oktober 1938 te Utrecht, hij was toen 27 jaar oud.

Huw. door echtsch. ontbonden bij vonnis Arr.Rechtb.Utrecht d.d. 18-04-1945. Inschrijving echtsch. d.d. 30-05-1945.
Gebeurtenis gedeeld met Anton Jozef Weller (getuige), Louise Johanna Jeanne Hendrichs (getuige)

Het echtpaar is gescheiden 18 april 1945 te Utrecht.


(3) Hij is getrouwd met Alida Willemina Sjouke.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1945 te Barneveld, hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernard Anna Jan Antoon van Randwijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernard Anna Jan Antoon van Randwijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernard Anna Jan Antoon van Randwijk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1911 lag tussen 5,7 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 0.2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
    • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
    • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
    • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
  • De temperatuur op 12 juni 1945 lag tussen 9,9 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 0.6 mm neerslag gedurende 0.8 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Het Rode Leger bevrijdt het vrijwel verlaten Warschau.
    • 25 januari » Het einde van de Slag om de Ardennen.
    • 6 april » Amerikaanse mariniers komen ondanks massale tegenstand aan land bij Okinawa.
    • 20 mei » Canadese troepen arriveren op Texel; einde Opstand van de Georgiërs.
    • 23 mei » Heinrich Himmler, die al op 20 mei was gearresteerd, maakt zich bekend en pleegt daarna zelfmoord.
    • 24 oktober » Oprichting van de Verenigde Naties.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Hernando Ocampo, Filipijns schrijver en modernistische kunstschilder († 1978)
  • 1911 » Lee Falk, Amerikaans schrijver, stripauteur en producer († 1999)
  • 1912 » Øivind Holmsen, Noors voetballer († 1996)
  • 1913 » Joop Geesink, Nederlands filmproducent († 1984)
  • 1913 » Reg Butler, Engels beeldhouwer († 1981)
  • 1913 » Walter Crook, Brits voetballer en voetbalcoach († 1988)

Over de familienaam Van Randwijk


De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I46325.php : benaderd 30 april 2025), "Bernard Anna Jan Antoon van Randwijk (1911-)".