Stamboom Jacobs » Klasina Ottes (1877-1954)

Persoonlijke gegevens Klasina Ottes 


Gezin van Klasina Ottes

(1) Zij is getrouwd met Andries Blaauw.

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Warntje Stuut.

Toestemming voor het huwelijk is 8 april 1900 verkregen te Onstwedde.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1900 te Onstwedde, zij was toen 23 jaar oud.

Gebeurtenis gedeeld met Johannes Franciscus Meijer (getuige), Willem Beekman (getuige), Marten Lukkien (getuige), Albert Reijnders (getuige)

Kind(eren):

  1. Anna Stuut  1901-
  2. Warntje Stuut  1905-
  3. Klasina Stuut  1908-
  4. Elizabeth Stuut  1912-1913
  5. Nn Stuut  1914
  6. Nn Stuut  1917

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klasina Ottes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klasina Ottes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klasina Ottes

Klasina Ottes
1877-1954

(1) 
(2) 1900

Warntje Stuut
1867-1942

Anna Stuut
1901-????
Warntje Stuut
1905-????
Klasina Stuut
1908-????
Nn Stuut
1914-1914
Nn Stuut
1917-1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 april 1900 lag rond de 22,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 46%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 6 december 1954 lag tussen 1,1 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (24%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 7 mei » Einde van de Slag bij Điện Biên Phủ.
    • 29 mei » Start van de allereerste Bilderberg-conferentie, die op initiatief van prins Bernhard plaatsvindt in hotel De Bilderberg in de bossen van Oosterbeek bij Arnhem.
    • 4 juli » West-Duitsland wint in Zwitserland de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 3-2 te verslaan, het zogeheten Wonder van Bern.
    • 29 september » Het CERN wordt opgericht.
    • 1 november » Benoeming van Giovanni Battista Montini tot aartsbisschop van Milaan.
    • 30 november » Een meteoriet slaat door een dak en treft een vrouw in Sylacauga (Alabama).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ottes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ottes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ottes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ottes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I43285.php : benaderd 6 mei 2025), "Klasina Ottes (1877-1954)".