Stamboom Jacobs » Albert Nomden (1842-1935)

Persoonlijke gegevens Albert Nomden 

  • Hij is geboren in het jaar 1842 in Vriescheloo Bellingwolde.
  • Beroep: Boerenknecht.
  • Hij is overleden op 7 februari 1935 in Bellingwolde, hij was toen 93 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 2011.

Gezin van Albert Nomden

Hij is getrouwd met Harmke Lups.

Zij zijn getrouwd op 15 juni 1867 te Bellingwolde, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Bosso Nomden  1867-????
  2. Jan Nomden  1870-????
  3. Filippus Nomden  1871-????
  4. Hero Nomden  1873-????
  5. Reina Nomden  1875-????
  6. Anna Nomden  1877-1902
  7. Albert Nomden  1879-????
  8. Gezinus Nomden  1881-1932
  9. Geertje Nomden  1885-1887

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Nomden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Nomden

Albert Nomden
1842-1935

1867

Harmke Lups
1844-1928

Bosso Nomden
1867-????
Jan Nomden
1870-????
Hero Nomden
1873-????
Reina Nomden
1875-????
Anna Nomden
1877-1902
Albert Nomden
1879-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1867 lag rond de 14,9 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
  • De temperatuur op 7 februari 1935 lag tussen -4.9 °C en 2,2 °C en was gemiddeld -1.6 °C. Er was 0.1 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
    • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
    • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nomden

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nomden.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nomden.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nomden (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I41530.php : benaderd 5 mei 2025), "Albert Nomden (1842-1935)".