Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 december 2021.
De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
De temperatuur op 6 augustus 1959 lag tussen 12,3 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
1 januari » De Cubaanse president Fulgencio Batista wordt afgezet door Fidel Castro.
19 februari » Het Verenigd Koninkrijk geeft aan Cyprus zijn onafhankelijkheid.
7 april » In Los Alamos wordt voor het eerst een kernreactor toegepast voor de productie van elektriciteit.
1 juli » Willem Duys maakt zijn debuut als televisiepresentator.
24 juli » Het Estadio Modelo Alberto Spencer Herrera in Guayaquil wordt officieel geopend.
10 november » Oprichting van de Bisschoppelijke Hiërarchie in Belgisch-Congo met zes aartsbisdommen en 26 bisdommen.
Trouwdag 16 juni 1988
De temperatuur op 16 juni 1988 lag tussen 12,5 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
8 mei » Herverkiezing van François Mitterrand als president van Frankrijk met 54% van de stemmen tegen 46% voor Jacques Chirac.
11 mei » KV Mechelen wint in Straatsburg de Europa Cup voor bekerwinnaars door in de finale Ajax te verslaan met 1-0 door een doelpunt van Piet den Boer.
28 juni » Paus Johannes Paulus II creëert 24 nieuwe kardinalen, onder wie de vroegere Italiaanse nuntius in Nederland Angelo Felici.
2 juli » Paus Johannes Paulus II noemt de bisschopswijding van 30 juni in Écône in Zwitserland een schismatieke daad en excommuniceert aartsbisschop Marcel Lefebvre en de vier wijdelingen.
6 juli » Carlos Salinas van de PRI wint, volgens velen door middel van verkiezingsfraude, de presidentsverkiezingen in Mexico.
5 augustus » Benoeming van de Litouwer Audrys Juozas Bačkis tot nuntius in Nederland.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I40951.php : benaderd 10 januari 2026), "Harry Nijenbrinks (1959-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.