Stamboom Jacobs » Gerrit Moes (1877-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Moes 

  • Hij is geboren op 22 november 1877 in Kloosterveen Smilde.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 augustus 2010.

Gezin van Gerrit Moes

Hij is getrouwd met Leena de Vries.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1899 te Emmen, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Aaltje Moes  1899-????
  2. Ebelina Moes  1901-
  3. Johannes Moes  1902-
  4. Hendrikje Moes  1904-1966 
  5. Rikstje Moes  1910-1947 
  6. Willemtje Moes  1910-1913

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Moes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Moes

Gerrit Moes
1877-????

1899
Aaltje Moes
1899-????
Ebelina Moes
1901-????
Johannes Moes
1902-????
Rikstje Moes
1910-1947

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 november 1877 lag rond de 9,6 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
  • De temperatuur op 7 februari 1899 lag rond de 4,5 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Moes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I39152.php : benaderd 9 mei 2025), "Gerrit Moes (1877-????)".