Stamboom Jacobs » Abraham Kreuze (-2011)

Persoonlijke gegevens Abraham Kreuze 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 1 februari 2011.

Gezin van Abraham Kreuze

Hij is getrouwd met Janna van der Vlag.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham Kreuze?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 februari 2011 lag tussen -3,3 °C en 2,4 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Parlementsleden in Venezuela gaan met elkaar op de vuist, als de socialist Henry Ventura probeert oppositielid Alfonso Marquina weg te duwen achter het spreekgestoelte.
    • 15 februari » Het begin van de Opstand in Libië, een opstand tegen de Libische leider Moammar al-Qadhafi.
    • 9 april » Een 24-jarige man schiet in het rond in winkelcentrum De Ridderhof in Alphen aan den Rijn waarbij 7 doden vallen, inclusief de dader.
    • 29 mei » Alberto Contador wint de wielerronde Ronde van Italië. Beste Nederlander (9e) is verrassend Steven Kruijswijk.
    • 15 juli » Na een brand stort een deel van het Zendstation Smilde in. Er vallen geen gewonden.
    • 9 december » Nederland blijft de toetreding van Roemenië en Bulgarije tot het paspoortvrije Schengengebied dwarsbomen, ondanks druk van de andere EU-lidstaten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kreuze

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kreuze.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kreuze.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kreuze (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I32709.php : benaderd 9 januari 2026), "Abraham Kreuze (-2011)".