Stamboom Jacobs » Klaas Kerkhof (1888-????)

Persoonlijke gegevens Klaas Kerkhof 

  • Hij is geboren in het jaar 1888.
  • Beroep: metaalbewerker.
  • Een kind van Hillegien Kerkhof

Gezin van Klaas Kerkhof

Hij is getrouwd met Wilhelmina Christina de Bruin.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1914 te Groningen, hij was toen 26 jaar oud.

Gebeurtenis gedeeld met Theodorus Albertus Vloedman (getuige), Hermanus Kerkhof (getuige)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Kerkhof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas Kerkhof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Kerkhof

Klaas Kerkhof
1888-????

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 mei 1914 lag tussen 10,5 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
    • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.

Over de familienaam Kerkhof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kerkhof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kerkhof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kerkhof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I29898.php : benaderd 12 mei 2025), "Klaas Kerkhof (1888-????)".