Stamboom Jacobs » Aaldert Hofmann (1885-????)

Persoonlijke gegevens Aaldert Hofmann 

  • Hij is geboren in het jaar 1885 in Noordwolde (Weststellingwerf).
  • Een kind van Hendrik Hofmann en Grietje Kijl
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 januari 2018.

Gezin van Aaldert Hofmann

Hij is getrouwd met Margje Veldhuis.

Zij zijn getrouwd op 5 februari 1910 te Weststellingwerf, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaldert Hofmann?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaldert Hofmann

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaldert Hofmann

Aaldert Hofmann
1885-????

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 februari 1910 lag tussen -1.4 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 0.2 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.

Over de familienaam Hofmann

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hofmann.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hofmann.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hofmann (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I24649.php : benaderd 11 mei 2025), "Aaldert Hofmann (1885-????)".