Stamboom Jacobs » Petrus Paulus Rudolf Hoed (1886-????)

Persoonlijke gegevens Petrus Paulus Rudolf Hoed 

  • Hij is geboren in het jaar 1886 in Arnhem Nederland.
  • Beroep: rijtuigschilder.
  • Een kind van Frederik Hoed en Willemina Stevens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 oktober 2010.

Gezin van Petrus Paulus Rudolf Hoed

Hij is getrouwd met Johanna Catharina Ehmen.

Zij zijn getrouwd op 26 februari 1920 te Amsterdam, hij was toen 34 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Paulus Rudolf Hoed?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Paulus Rudolf Hoed

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Paulus Rudolf Hoed


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. reg.7A;fol.40

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 februari 1920 lag tussen 4,8 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.

Over de familienaam Hoed

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoed.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoed.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoed (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I24294.php : benaderd 12 januari 2026), "Petrus Paulus Rudolf Hoed (1886-????)".