Stamboom Jacobs » Gerardus Hirs (1906-1907)

Persoonlijke gegevens Gerardus Hirs 


Gezin van Gerardus Hirs

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Hirs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Hirs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Hirs

Johannes Hirs
1823-1864
Cornelis Hirs
1856-1930

Gerardus Hirs
1906-1907


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kennemerland Schoten Akte Jaar 1907 Nummer 26

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 februari 1907 lag tussen 4,0 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1864 » Anna Harrison (88), first lady (echtgenote van Amerikaans president William Henry Harrison)
  • 1895 » Ignaz Lachner (87), Duits violist, organist, componist en dirigent
  • 1895 » Royal Earl House (80), Amerikaans ingenieur en uitvinder van de telex
  • 1899 » Paul Julius Reuter (82), Brits journalist en mediamagnaat, oprichter van het Reuters Newsbureau
  • 1944 » Julien Lehouck (47), Belgisch atleet, burgemeester en weerstander
  • 1957 » George "Bugs" Moran (63), Chicago-gangster

Over de familienaam Hirs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hirs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hirs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hirs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I24219.php : benaderd 11 mei 2025), "Gerardus Hirs (1906-1907)".