De temperatuur op 7 februari 1788 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
28 januari » De eerste Australische strafkolonie wordt gevestigd bij Botany Bay.
6 februari » Massachusetts ratificeert de grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als zesde staat.
7 april » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
23 mei » South Carolina wordt de achtste staat van de Verenigde Staten.
23 november » Begin van de strengste winter sinds in 1706 in Nederland met metingen werd begonnen.
28 november » Karel Christiaan van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Frederik Willem.
Dag van overlijden 4 januari 1865
De temperatuur op 4 januari 1865 lag rond de 2,8 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I18582.php : benaderd 7 mei 2025), "Ardina de Gier (1788-1865)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.