Stamboom Jacobs » Johannes Hendrikus Cornelis van Geelkerken

Persoonlijke gegevens Johannes Hendrikus Cornelis van Geelkerken 


Gezin van Johannes Hendrikus Cornelis van Geelkerken

Hij is getrouwd met Elisabeth Josephina Jacoba Maria Jonai.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1920 te Utrecht.

Erkend: Johanna Petronella Alida geb: Utrecht 03-11-1919 Utrecht Huw. ontb. Ingeschr. Utrecht 21 05

Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden.

Oorzaak: van de echt gescheiden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hendrikus Cornelis van Geelkerken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hendrikus Cornelis van Geelkerken


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 februari 1920 lag tussen 2,5 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0.9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
    • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.

Over de familienaam Van Geelkerken


De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I17778.php : benaderd 9 mei 2025), "Johannes Hendrikus Cornelis van Geelkerken".